Elektronika, LED lacno
Live chat
Užívateľská zóna
Login - Email.adresa
Heslo
 
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
Aktuálne články
TOPlist
Číselník pre kostoly s dosahom až 1000m.
13.04.2015 21:23
Ďalšou novinkou s dielne vývoja je číselník pre kostoly, katedrály.
Zobrazuje čísla na základe požiadavky, ktorá je vysielaná ovládačom umiestneným zvyčajne v priestore organistu.


Samotný číselník, alebo viac číselníkov (možné programovať na jeden ovládač), je možné potom umiestniť až do vzdialenosti 1000m vo voľnom priestore. Farba zobrazovanej číslice je aj vzhľadom k možnému osvetleniu slnkom zvolená na červenú, pretože zelená, alebo žltá by splývala pri osvietení slnka.

Pri zapnutí číselníka naprázdno sa zobrazí iba jeden segment. Je to z dôvodu možných iba jednociferných čísiel piesní. Podrobnejší návod k ovládaniu zariadenia dostanete po zakúpení. Tiež na požiadanie môžeme pre vás urobiť inštruktáž.
Povrchovú úpravu číselníka je možné urobiť na požiadanie zákazníka pri objednávke. Stačí uviesť farbu. Rovnako je možné farebne prispôsobiť aj ovládač tak, aby ladil s okolím umiestnenia (organ, stĺpik a pod.)
A nakoniec maličkosť - cena hotového zariadenia (1ks číselník a 1ks ovládač) na objednávku je 320 € vrát. DPH (za osobnú inštruktáž je príplatok 30€). Pri objednávke je potrebné zložiť zálohu 33% ceny zariadenia. Zvyšok sa môže doplatiť v hotovosti, alebo dobierkou, či FA pri dodaní.
© 2010-2015 Created by Feltech - Page system for own using.